tipsy-sandra Tipsy żelowe Gliwice;)


Uwielbiam horrory i te do czytania i te do oglądania.Fakt faktem chociaż wstyd sie przyznać ,że muszę później pozapalać wszystkie światła w mieszkaniach ale muszę czytać bądz też oglądać bo bardzo lubię ten gatunek.Czytałam sporo horrorków ale nie pamiętam już tytułów..ale w pamięć wryła mi się jedna książka która w tytule miała wyraz terapia.Na podstawie tej książki powstał też film.Wiem że działo sie to w szpitalu w którym to pacjenci mieli wszczykiwane jakieś świństwo po którym to następowało zwiotczenie mięśni.Pacjenci tacy byli brani za umarłych ale niestety tak nie było.Ale najgorsze w tym wszystkim to to ,że przeprowadzano na nich sekcje zwłok a oni niestety poraz kolejny to wsztysko czuli ale nie mogli się poruszać ani mówić.Wyobrazacie sobie coś takiego??Bo ja na sama myśl mam ciarki.
brrryyyy... okropnosc tez czytalam ta ksiazke

Słyszeliście o katastrofie w Rosewell? W 1947 roku rozbił się tam statek kosmiczny, według zeznań świadków z wraku wydobyto 4-5 ciał uflódów, wszystkie martwe, zrobili sekcję zwłok jednego z ufolódków w Strefie 51 w 1947 roku a film ten ujawniono dopiero w 1995 roku. Wstęp na teren Strefy 51 grozi śmiercią,podobno trzymają tam pojazdy oraz ciała kosmitów, to tam powstają najnowsze technologie, samaloty osiągające prędkość ponad 6tys km/h konstruowali tam już w latach 60-tych, jest to najlepiej strzeżony baza na ziemi. Poczytajcie sobie o tym na internecie, pooglądajcie na you tube, ciekawe rzeczy :)

Kiedy zmarł dr Ratajczak? Na grobie widnieje data 29 maja. Prokuratura jej nie komentujePrzypomnijmy, że ciało znaleziono 11 czerwca w samochodzie zaparkowanym pod opolskim Centrum Handlowym Karolinka.
Na grobie byłego historyka Uniwersytetu Opolskiego, który został pochowany 22 czerwca na cmentarzu komunalnym w Opolu, widnieje data zgonu – 29 maja 2010 roku.

Prokuratura Okręgowa w Opolu ustala, kiedy zmarł Ratajczak.

- Sekcja zwłok nie dała jasnej odpowiedzi w tej sprawie, obecnie przeprowadzane są dodatkowe ekspertyzy. To potrwa – mówi TVO Lidia Sieradzka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Na pytanie o majową datę zgonu umieszczoną na grobie dr. Ratajczaka odpowiada.

- Nie będę tego komentować, byłoby to naruszeniem dóbr osobistych rodziny zmarłego.

(...)
(do obejrzenia filmik)

www.tvopolska.pl

łeee. Bohaterkę to ja też mam!
Pani lekarz sądowy z "Oślepienia" Cook'a! xD
Inteligentna, rozsądna, piękna i przeprowadzała sekcje zwłok jak nikt! xD
Nie, no joke.

Ja mogę mieć ulubionego autora, malarza, aktora czy zespół, ale nie bohatera książki..
No, strasznie mi się podoba postać Jack'a Torrance'a z książki pana Kinga "Lśnienie".
No, a jeszcze bardziej mi się podobało jak go Jack Nicholson zagrał!
No po prostu mistrzowsko!
A swoją drogą jak zeszłam na filmy, to ostatnio znowu oglądałam "Psychozę" i "Milczenie owiec". Ach! Kocham te filmy!
Najlepsiejsiejsze na świecie! xD

http://www.horror.com.pl/filmy/recka.php?id=291

No spoko że film o podłożu historycznym, no spoko że taki realistyczny (scena z komorą dekompresyjną itp) ale z sekcją zwłok na żywym dziecku to już było mocne przegięcie w tym filmie. co sądzicie o tym produkcie braci ze wschodu?


W celu identyfikacji w porównaniu z próbkami przeprowadzano sekcje zwłok w Moskwie.
Nie łapię.

---------------
całość tutaj w gazeta.pl:
Jan Pospieszalski odpiera zarzuty Rady Etyki Mediów, że film "Solidarni 2010" jest nieobiektywny. - To godzi w tolerancję. Pozwoliliśmy tym ludziom mówić, wykrzyczeć ich ból, ich troskę o państwo - mówi w Salonie politycznym - jak to podkreślił prowadzący Michał Karnowski - "wolnej" Trójki.
Ten Pan nie utuliłby mojego premiera...

szpital ---> krematorium-->kostnica-->zwłoki-->trumna-->zasypywanie trumny w ziemi-->grabarze-->po pogrzebie chlają wóde-->stypa--> zabawa do rana-->kac-->ślub-->nowy samochód dla nowożeńców-->kradzież-->nowe radio-->Hip-Hop-->[Trochę kultury!]ista muza-->wypas w kosmos-->coś [Trochę kultury!]istago-->muj komp--> ja-->multi miljoner--:>drobne-->piniądze--napad na bank-->niezły szmal-->brak respa-->100000 miejsce-->gizmondo-->coś fajnego-->normalnie wypas-->git ---> Jezus---> Krzyz ---> Łancuszek--->rozaniec ---> Msza świeta ---> ksiadz ---> Sutanna--->stringi --->Victoria's Secret--->TOP Secret ---> Paweł Deląg--->pedał ---> Cropp Town-->lumpex ---> biedronka-->taniocha--->badziewie --> słomkowy kapelusz-->obciach na ulicy ---> Wstyd-->Warszawa--->stolica --> pizza--->pizzeria --> coca cola-->piwo--> browar (w sensie budynek :))---> Pole opium-->Strzykawka -->krew-->osocze-->wampir-->draculla-->rumunia:) --> Bieda --> plebs --> samoobrona --> blokada-->policja-->pieski xD --> buda-->pies(domowy) --> kot --> szczur --> kanały --> dworzec centralny (Wwa :)) --> Big City (Wwa :)) --> Mariott (hotel dla niewiedzących :)) -->duzo kasy --> BMW 6 Coupe 645Ci HM 5.2 --> wypadek -->kostnica --> sekcja--->zwłoki-->samobójstwo :P --> wieżowiec --> zamach (11 wrzesień :)) -->samolot:] --> Boeing --> czarna skrzynka --> trumna ;) --> zakład pogrzebowy ;) --> wieniec --> kwiaty -->krzaki--> kolce--> rÓżA --> tulipan --> łąka --> pIkNiK--> kocyk --> szkocka krata --> Glasgow Rangers (dla nie kumatych to taki klub w szkocji) -->kolejny schlany kierowca karetki --> erka (pogotówka dla niewiedzących) --> szpital--> skóry --> murzyn-->brudas --> kanalarz --> rury --> kran-->woda --> mydło--.łazienka --> kibel-->szczoteczka do zębów --> kły --> wilkołak wilkołak ---> księżyc-->noc --> gwiazdy-->hoolywood --> film--->komedia --> horror--->strach---> stres--> dres --> dresiarze --> wlamanie --> adidas --> kradziez butow --> sprzedaz butow --> buty sie popsuly =] --> śmietnik --> WYWALIS SMIECI

A ja widziałem film, gdzie pokazana jest sekcja zwłok obcego. Czyli mam wierzyć w obcych? (de facto obcy są bardziej dla mnie wiarygodni)