tipsy-sandra Tipsy żelowe Gliwice;)

Firma projektowa LapsDesign.pl - biuro architektury wnętrz Kraków oraz studio aranżacji wnętrz Tarnów wykona projekty wnętrz z wizualizacjami 2D, 3D. Profesjonalny architekt wnętrz Rzeszów, projektant i dekorator wnętrz czeka, aby służyć radą i pomocą w urządzeniu Twojego domu, mieszkania lub pomieszczenia biurowego.
Zakres usług i specjalizacje:
- architektura wnętrz
- aranżacja wnętrz Kraków
- dekoracja wnętrz
- projektowanie wnętrz
- wystrój wnętrz
- wyposażenie wnętrz
Stylowo i w Twoim guście zaaranżujemy: kuchnia, łazienka, salon, poddasze, pokój dziecięcy i młodziezowy, korytarz, biuro, restauracje, bar, hotel, gabinet, biblioteka, garaż i inne. Z nami zaprojektujesz również elementy dekoracyjne: np. balustrady, schody, drzwi, podłogę, dywany, okna, zasłony, oświetlenie, meble na zamóienie.
Proponujemy fachowe doradztwo i wykończenia wnętrz. Nadzorujemy remonty i firmy budowlane.

Tel. 18 540 73 80


Dziewczyny, a co myślicie o czymś takim ?

Bardzo mi się spodobał taki dom. Brakuje mi tam wprawdzie drugiego miejsca w garażu, no ale w grę wchodziłoby albo powiększenie garażu, albo dobudowanie z boku wiaty...
Poza tym liczba pokoi dokładnie taka, jak mi pasuje, pomieszczenia gosp. chyba też OK.

I co...? Czy bardzo "od czapki" jest?  :wink:

Akuka a chcesz kupić gotowy dom w tej firmie, bo projekt jest firmy Arex (www.arex.net.pl) i może oni mają ten projekt z podwójnym garażem. Mi się ich projetków dużo podoba, wg mnie mają bardzo ciekawie zaprojektowane wnętrza.
kamami

Zrezygnuj z dużej ilości mebli w pokoju - łóżko, małe biurko i jakaś komoda powinny być ok, chyba, że bardzo potrzebujesz szafy to postaw na jakąś nie za dużą, żeby nie zabrała zbyt wiele miejsca z i tak już małego pokoju. Nie maluj też ścian na ciemno bo pokój stanie się optycznie mniejszy - wybieraj raczej jasne i ciepłe tonacje kolorystyczne. Popatrz na te dwa zdjęcia: http://www.dekoria.pl/data_files/wysiwyg/i...lon_Chic01L.jpg
http://www.dekoria.pl/data_files/wysiwyg/i...lon_Land02L.jpg
Na pierwszym jest co prawda brązowy kolor ale w bardzo przyjemnym i ciepłym odcieniu, pokój będzie wyglądał przytulnie, na drugim natomiast wnętrze wydaje się świeże i większe.

Witam wszystkich. Jak w tytule, sprawa wygląda tak. Zajmuje się projektowanie wnętrz w 3D, kuchnie, mieszkania całe i pokoje, różnie to bywa, i od jakiegoś czasu zmagam się z decyzją jaki program do tego celu kupić. Ostatnio wpadłem na stronkę firmy, co zajmuje się sprzedażą CADów, tu daje namiary: www.cad.sklep.pl, oraz inną, która sprzedaje również podobne programy: www.solidcad.pl. Moje pytanie brzmi: który program byłby dla moich potrzeb lepszy, gdyż korzystam z AutoCAD, a nie zadowala mnie jego szybkość o klientach nie wspomnę! Dlatego też proszę o opinię i jakąś radę.

Z góry dzięki! :D

Rektor w gabinecie fabrykanta, kierowniczka w pokoju niani

20.09.2008

Łódź to jedyne miasto w Polsce, tak bogate w XIX-wieczne wille i pałace fabrykanckie. Niektóre szybko niszczeją, bo obecnych właścicieli nie stać nakosztowną rewitalizację. W najlepszym stanie są zabytki, które zostały przejęte przez łódzkie szkoły wyższe. Władze uczelni, doceniając wartość tych wspaniałych budowli, nie bez trudności zdobywają pieniądze na ich remonty i prace konserwatorskie. Efekt wynagradza jednak wysiłki.

dział współpracy z zagranicą, po zakończeniu trwającego obecnie remontu, zostanie przeniesiony wraz z innymi działami administracji, do willi Józefa Richtera (ul. ks. Skorupki 10/12). Poprzednio było tam Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ, a jeszcze wcześniej pałac ślubów.

Zdaniem prof. Olenderek, willa Józefa Richtera jest cenniejsza niż pałac rektora, gdyż jest bardziej jednolita i kreatywna stylowo. Wzniesiono ją w latach 1888-1889 w stylu neorenesansowym. Wnętrza projektował Karl Seidl, uznany twórca z Wiednia, a bryłę i elewacje zewnętrzne Piotr Brukalski. Od ubiegłego roku w reprezentacyjnej sali willi odbywają się comiesięczne spotkania ze znanymi i ciekawymi ludźmi.

Paweł Patora - POLSKA Dziennik Łódzki

Miałem okazję odwiedzić cudowne miejsce w wielkopolsce - "Zespół Pałacowo-Parkowy Wąsowo połozny jakieś 50km od Poznania w kierunku zachodnim.
Adres: www.wasowo.pl

Głowna atrakcja to barokowo-klasycystyczny pałac z XVIII wieku oraz otaczajacy palac park i staw.
Wnętrza pełne przepychu, zdobień i elementów łowieckich.
Do dyspozycji gości wspaniałe pokoje które zachwycaja wszystkich swoją wielkością, basen, bilard, stadnina koni.
Kuchnia wysmienita - staropolska i europejska.
Jeżeli zależy wam na klimacie, uroku ciszy i spokoju to hest miejsce które musicie odwiedzić :)